اولین کنگره سراسری اعتیاد و رفتارهای پرخطر

عضویت

درگاه اعضاء

اخبار

تماس با ما

اخبار کنگره اولین کنگره سراسری اعتیاد و رفتارهای پر خطر در البرز برگزار می شود
 • امروز سه شنبه 11 شهریور 1393
 • اولین کنگره سراسری اعتیاد و رفتارهای پر خطر در البرز برگزار می شود

  فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

  ولین کنگره سراسری اعتیاد و رفتار های پرخطر 17 و 18 اردیبهشت ماه سال آینده به میزبانی دانشگاه خوارزمی در البرز برگزار خواهد شد.

  به گزارش ارغوان نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، این کنگره با محور های آسیب شناسی، پیشگیری و درمان، نوع شناسی سوء مصرف مواد، تاثیر مواد بر سلامت، رفتارهای پر خطر و آینده اعتیاد با همکاری نهاد ها و ارگانها مختلف برگزار خواهد شد.

  تمامی اندیشمندان، صاحب نظران و پژوهشگران تا 15 بهمن ماه سال جاری مهلت دارند تا مقالات خود را به دبیرخانه دائمی کنگره به نشانی البرز، کرج، خیابان شهید بهشتی، دانشگاه خوارزمی، ساختمان مرکزی، دبیرخانه دائمی کنگره ارسال و برای اطلاعات بیشتر به سایت www.1arckhu.ir مراجعه کنند.

  اولین کنگره سراسری اعتیاد و رفتارهای پر خطر با همکاری نیروی انتظامی استان البرز، دادگستری کل استان البرز، معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج، ستاد مبارزه با مواد مخدر استان البرز، معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، سازمان بهزیستی البرز، وزارت علوم تحقیقات و فناوری، دانشگاه پیام نور البرز، استانداری البرز، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی البرز، انجمن علمی روانشناسی بالینی ایران، صدا و سیمای مرکز البرز، دفتر مقابله با مواد مخدر سازمان ملل متحد، انجمن رانشناسی ایران و سازمان نظام روانشناسی و مشاوره 17 و 18 اردیبهشت 92 در دانشگاه خوارزمی برگزار خواهد شد.

  همچنین از تمامی پژوهشگران در این حوزه برای بحث و تبادل نظر و ارائه راهکارهای جدید علمی و تربیتی در حوزه اعتیاد و رفتارهای پر خطر دعوت شده تا در این کنگره شرکت کنند.

   

  ارسال شده در: شنبه, 18 آذر 1391 ساعت 13:46 کد خبر: 1378

  آمار بازدید کنندگان

  mod_vvisit_counterامروز7
  mod_vvisit_counterدیروز103
  mod_vvisit_counterاین هفته178
  mod_vvisit_counterاین ماه178
  mod_vvisit_counterکل بازدیدها147587

  کاربری